Hundbädd Danish design Fat Face bedXL
1 899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
700 mm

Fat Face bed
XL
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vår kollektion av husdjurstillbehör i samarbete med FatFace, har en rad fantastiska husdjurssängar som inte bara ser bra ut och är bekväma men som har en positiv inverkan på vår naturliga miljö, människor och lokala samhällen. Tillverkad i Storbritannien, hela kollektionen är fylld med 100% återvunnen fiber, tillverkad av plastflaskor.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Vår kollektion av husdjurstillbehör i samarbete med FatFace, har en rad fantastiska husdjurssängar som inte bara ser bra ut och är bekväma men som har en positiv inverkan på vår naturliga miljö, människor och lokala samhällen. Tillverkad i Storbritannien, hela kollektionen är fylld med 100% återvunnen fiber, tillverkad av plastflaskor.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D10840 |
| Storlek | XL |
| Bredd | 101 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Djup | 700 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Material | Plysch |
| Typ | Hundbädd |
| EAN-nr | 5028441093042 |

