Hundbädd Danish design Hunter Slumber bedStorlek 30 Tum
999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
30

Hunter Slumber bed
Storlek 30 Tum
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Danish Design sängen med namnet Hunter är en grönmönstrad säng med inspiration av jakt. Rygg och kanter är stoppad med stadigt skum, mitten finns en mjuk stoppad dyna för hunden att ligga på. Dynan är vändbar. Tvättbara i 40 grader och håller form och färg efter tvätt, även flamsäker.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Danish Design sängen med namnet Hunter är en grönmönstrad säng med inspiration av jakt. Rygg och kanter är stoppad med stadigt skum, mitten finns en mjuk stoppad dyna för hunden att ligga på. Dynan är vändbar. Tvättbara i 40 grader och håller form och färg efter tvätt, även flamsäker.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D10930 |
| Djup | 760 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Bredd | 620 mm |
| Storlek | 30 |
| Typ | Hundbädd |
| Material | Plysch |
| Färg | Flerfärgad |
| EAN-nr | 5028441072603 |
