Hundbädd Danish design Slumber bedStorlek 30 Tum
918 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
30

Slumber bed
Storlek 30 Tum
918 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Danish Design slumber säng som är svart med silver tassar. Rygg och kanter är stoppad med stadigt skum, mitten finns en mjuk stoppad dyna för hunden att ligga på. Tvättbara och håller form och färg efter tvätt, även flamsäker.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Danish Design slumber säng som är svart med silver tassar. Rygg och kanter är stoppad med stadigt skum, mitten finns en mjuk stoppad dyna för hunden att ligga på. Tvättbara och håller form och färg efter tvätt, även flamsäker.
Recensioner
Torsten SVerifierad köpare
för 1 år sedanHar haft en tidigare som vår hund älskat
+ Hunden älskar den
- Hundhår fastnar lätt
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D01530 |
| Storlek | 30 |
| Bredd | 560 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Djup | 760 mm |
| Typ | Hundbädd |
| Material | Plysch |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 5028441065520 |
