Hundbädd Danish design Slumber bedStorlek 40 Tum
1 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
40

Slumber bed
Storlek 40 Tum
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Danish Design slumber säng som är svart med silver tassar. Rygg och kanter är stoppad med stadigt skum, mitten finns en mjuk stoppad dyna för hunden att ligga på. Tvättbara och håller form och färg efter tvätt, även flamsäker.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Danish Design slumber säng som är svart med silver tassar. Rygg och kanter är stoppad med stadigt skum, mitten finns en mjuk stoppad dyna för hunden att ligga på. Tvättbara och håller form och färg efter tvätt, även flamsäker.
Recensioner
Torsten SVerifierad köpare
för 1 år sedanHar haft en tidigare som vår hund älskat
+ Hunden älskar den
- Hundhår fastnar lätt
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D01540 |
| Storlek | 40 |
| Bredd | 770 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Djup | 1010 mm |
| Typ | Hundbädd |
| Material | Plysch |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 5028441065544 |
