Hundbädd Danish design Snuggle Bed Arctic61 cm
627 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
61

Snuggle Bed Arctic
61 cm
627 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

De dova, grå färgerna gör att Arctic-serien från Danish Design passar in i ett modernt, skandinaviskt hem. Arctic är gjort av mjuka tyger med mockaimitation och fuskpäls. Danish Designs snuggle beds är fyllda med supermjuk, termisk polyesterfiber. Hela bädden är tvättbar, och den mjuka dynan i botten kan tas ur.
Varumärke
Danish designBeskrivning
De dova, grå färgerna gör att Arctic-serien från Danish Design passar in i ett modernt, skandinaviskt hem. Arctic är gjort av mjuka tyger med mockaimitation och fuskpäls. Danish Designs snuggle beds är fyllda med supermjuk, termisk polyesterfiber. Hela bädden är tvättbar, och den mjuka dynan i botten kan tas ur.
Recensioner
Jin LiVerifierad köpare
för 4 månader sedanProdukten kom i tid trots att jag beställde varan lite sent. Hundbädden ser mjukt och skönt ut. Hunden tycker mycket om den. Jag tycker att hundbädden är lite mindre än vad den ska vara.
+ bra kvalitet, inte alls för tung så det kan flyttas lätt
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D01423 |
| Storlek | 61 |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Djup | 580 mm |
| Typ | Hundbädd |
| Material | Mockaimitation |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 5028441089168 |

