


Hundbädd Danish designSnuggle Bed Arctic89 cm
1 095 kr1 499 kr
Spara 27 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Storlek

Snuggle Bed Arctic
89 cm1 095 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

De dova, grå färgerna gör att Arctic-serien från Danish Design passar in i ett modernt, skandinaviskt hem. Arctic är gjort av mjuka tyger med mockaimitation och fuskpäls. Danish Designs snuggle beds är fyllda med supermjuk, termisk polyesterfiber. Hela bädden är tvättbar, och den mjuka dynan i botten kan tas ur.
Varumärke
Beskrivning
De dova, grå färgerna gör att Arctic-serien från Danish Design passar in i ett modernt, skandinaviskt hem. Arctic är gjort av mjuka tyger med mockaimitation och fuskpäls. Danish Designs snuggle beds är fyllda med supermjuk, termisk polyesterfiber. Hela bädden är tvättbar, och den mjuka dynan i botten kan tas ur.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
|---|---|
| Art.Nr. | D01434 |
| Storlek | 89 |
| Bredd | 680 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Djup | 860 mm |
| Produkttyp | Hundbädd |
| Material | Mockaimitation |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 5028441089182 |