Hundbädd Danish design Vintage DogstoothStorlek 40 Tum
1 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
900 mm

Vintage Dogstooth
Storlek 40 Tum
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vintage-serien från Danish Design ger ditt hem en subtil touch av vintagestil. Dogstooth-modellen, med sina mjuka grå färger, passar väl in i alla moderna hem. Danish Designs snuggle beds är fyllda med supermjuk, termisk polyesterfiber. Hela bädden är tvättbar, och den mjuka dynan i botten kan tas ur.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Vintage-serien från Danish Design ger ditt hem en subtil touch av vintagestil. Dogstooth-modellen, med sina mjuka grå färger, passar väl in i alla moderna hem. Danish Designs snuggle beds är fyllda med supermjuk, termisk polyesterfiber. Hela bädden är tvättbar, och den mjuka dynan i botten kan tas ur.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D03040 |
| Storlek | 40 |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Djup | 900 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Plysch |
| Typ | Hundbädd |
| EAN-nr | 5028441087485 |

