Hundsoffa EHP Romy SofaBrun
1 499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Romy Sofa
Brun
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den fina Romy Soffan med sitt supermjuka plyschtyg är den ultimata komforten för ditt husdjur. Det avtagbara och tvättbara kuddfodralet är perfekt för att hålla soffan ren. Den böjda baksidan Sleep Comfort Contour-designen gör att husdjuret kan känna sig säkra och skyddade. Benen på soffan lyfter upp den från golvet och håller ditt husdjur dragfritt.
Varumärke
EHPBeskrivning
Den fina Romy Soffan med sitt supermjuka plyschtyg är den ultimata komforten för ditt husdjur. Det avtagbara och tvättbara kuddfodralet är perfekt för att hålla soffan ren. Den böjda baksidan Sleep Comfort Contour-designen gör att husdjuret kan känna sig säkra och skyddade. Benen på soffan lyfter upp den från golvet och håller ditt husdjur dragfritt.
Perfekt för husdjur som gillar att curla när de sover.
Förvaringsficka för leksaker och ben.
Avtagbart/tvättbart kuddfodral
Förvaringsficka för leksaker och ben.
Avtagbart/tvättbart kuddfodral
Egenskaper
| Varumärke | EHP |
| Art.Nr. | 16119 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 670 mm |
| Höjd | 335 mm |
| Djup | 335 mm |
| Typ | Hundsoffa |
| Material | Plysch |
| EAN-nr | 5705833161199 |



