Hundgård HORTUS5 sidmoduler + 1 grindmodul
Rek. pris 6 499 kr
6 479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Vikt:
72,8 kg

Hundgård HORTUS
5 sidmoduler + 1 grindmodul
6 479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stabil och underhållsfri hundgård tillverkad i galvaniserad stål. Hundgården består av sidmoduler och en grindmodul, och monteras enkelt med medföljande bultar och muttrar. Alla element har fotplatta som gör det möjligt att sätta fast dem till fast underlag (skruvar medföljer ej). En enkel, stabil och underhållsfri lösning till hunden som ska ha en gård i "det fria".
Varumärke
HortusBeskrivning
Stabil och underhållsfri hundgård tillverkad i galvaniserad stål. Hundgården består av sidmoduler och en grindmodul, och monteras enkelt med medföljande bultar och muttrar. Alla element har fotplatta som gör det möjligt att sätta fast dem till fast underlag (skruvar medföljer ej). En enkel, stabil och underhållsfri lösning till hunden som ska ha en gård i "det fria".
Hundgården består av fem sidmoduler och en grindmodul som enkelt monteras ihop med medföljande bultar och muttrar. varje element är utrustat med en fotplatta för montering på fast underlag, men skruvar ingår ej.
specifikationer
- omkrets cm: 670 cm
- färg: grå
- material: galvaniserat stål
- produkthöjd cm: 180 cm
- mått: h 180 cm x b 240 cm x d 120 cm
specifikationer
- omkrets cm: 670 cm
- färg: grå
- material: galvaniserat stål
- produkthöjd cm: 180 cm
- mått: h 180 cm x b 240 cm x d 120 cm
Recensioner
Petra RVerifierad köpare
för 6 år sedanFick borra om de flesta hål
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-361 |
| Antal Partier | 5 moduler + 1 grind |
| Vikt | 72,8 kg |
| Bredd | 240 cm |
| Längd | 1200 mm |
| Storlek | Liten (H: 180 x B: 240 x D: 120 cm) |
| Längd | 120 cm |
| Färg | Silver |
| Höjd | 180 cm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5705858057101 |

