Grillöverdrag Limousin Premium 18" Till Kamadogrill
599 kr
499 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skyddsöverdrag av högkvalitativt material för Limousin Kamado Premium 18''-grillen. Skyddar grillen mot regn och väder.
Varumärke
LimousinBeskrivning
Skyddsöverdrag av högkvalitativt material för Limousin Kamado Premium 18''-grillen. Skyddar grillen mot regn och väder.
Egenskaper
| Varumärke | Limousin |
| Art.Nr. | 6430077374478 |
| Färg | Grå |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 65,5 cm |
| Höjd | 108 cm |
| Längd | 57 cm |
| Typ | Kamadogrill |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 6430077374478 |


