Kolgrill Mustang Basic 47 cm på Stativ
Rek. pris 899 kr
755 kr
669 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Grillöverdrag & grillväskaGrillöverdrag Mustang till Gourmet Klotgrill 58 cm
179 kr
Basic 47 cm på Stativ
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kolgrill från Mustang med Ø44 cm grillgaller i förkromat stål. Kolgaller av galvaniserat stål. Porslinsemaljerat lock och grillskål.
Varumärke
MustangBeskrivning
Kolgrill från Mustang med Ø44 cm grillgaller i förkromat stål. Kolgaller av galvaniserat stål. Porslinsemaljerat lock och grillskål.
Under grillen finns en löstagbar askuppsamlare med inbyggd ventil. Ventil i locket. Stadiga handtag och 2 stora hjul underlättar förflyttning av grillen.
Specifikationer
- Emaljerat klot Ø47cm
- Förkromat grillgaller
- Galvaniserat kolgallerskuppsamlare
- Ventil i lock och grillskål
- Underhylla för tillbehör
- Handtag i lock och grillskål
Grillyta
Ø44 cm
Mått
Bredd: 56 cm
Höjd: 95 cm
Djup: 54 cm
Specifikationer
- Emaljerat klot Ø47cm
- Förkromat grillgaller
- Galvaniserat kolgallerskuppsamlare
- Ventil i lock och grillskål
- Underhylla för tillbehör
- Handtag i lock och grillskål
Grillyta
Ø44 cm
Mått
Bredd: 56 cm
Höjd: 95 cm
Djup: 54 cm
Egenskaper
| Varumärke | Mustang |
| Art.Nr. | 602444 |
| Vikt | 8,03 kg |
| Bredd | 48,2 cm |
| Montering | Ja |
| Grillyta | Ø44 cm |
| Djup | 49,8 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Material | Emaljerat Stål/ Kromat Stål |
| Typ | Kolgrill |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 6410416028996 |




