Kolgrill Mustang Party Bucket
Rek. pris 259 kr
217 kr
203 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Party Bucket
203 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kolgrill Mustang Party Bucket - Denna praktiska grillhink från Mustang är perfekt att ta med på picknicken, strandhänget eller campingturen.
Varumärke
MustangBeskrivning
Kolgrill Mustang Party Bucket - Denna praktiska grillhink från Mustang är perfekt att ta med på picknicken, strandhänget eller campingturen.
Grillen är smidig att ta med sig och fungerar bättre än en engångsgrill.
Förkromat grillgaller med handtag. Separat kolbehållare inuti grillen.
Används på värmebeständig yta.
Grillyta: Ø19 cm.
Mått: 26x26x25 cm
Förkromat grillgaller med handtag. Separat kolbehållare inuti grillen.
Används på värmebeständig yta.
Grillyta: Ø19 cm.
Mått: 26x26x25 cm
Egenskaper
| Varumärke | Mustang |
| Art.Nr. | A11927 |
| Bredd | 20,5 cm |
| Grillyta | 32x21 cm |
| Djup | 15,5 cm |
| Höjd | 3,5 cm |
| Typ | Kolgrill |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 6410416351926 |


