Kolgrill Mustang Party
279 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kolgrill Mustang Party är en praktisk grill att ta med på picknicken, strandhänget eller campingturen.
Varumärke
MustangBeskrivning
Kolgrill Mustang Party är en praktisk grill att ta med på picknicken, strandhänget eller campingturen.
Grillen är smidig att ta med sig och fungerar bättre än en engångsgrill. Används på värmebeständig yta.
Specifikationer:
- Grillyta 32 x 21 cm.
- Förkromat grillgaller med handtag.
- Separat kolbehållare inuti grillen
Specifikationer:
- Grillyta 32 x 21 cm.
- Förkromat grillgaller med handtag.
- Separat kolbehållare inuti grillen
Egenskaper
| Varumärke | Mustang |
| Art.Nr. | A11928 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 29 cm |
| Djup | 62 cm |
| Höjd | 62 cm |
| Produkttyp | Kolgrill |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 6410416351902 |




