Gasolgrill Jabo Svart 8 kW 40x40cm
4 479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
RegulatorsetRegulatorset Jabo
469 krDenna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett tillval till Jabos utekök. Gasolgrill 8 kW med elektrisk tändning från Jabo. Grillgaller i rostfritt stål 40x40 cm. Anpassad för 30mBar-gasregulator.
Varumärke
JaboBeskrivning
Ett tillval till Jabos utekök. Gasolgrill 8 kW med elektrisk tändning från Jabo. Grillgaller i rostfritt stål 40x40 cm. Anpassad för 30mBar-gasregulator.
OBS! Regulator ingår ej.
Fördelar: Gasolgrill Jabo Svart 8 kW 40x40cm
- Kraftfull 8 kW effekt
- Stor grillyta på 40x40 cm
- Tillverkad i hållbar metall
Fördelar: Gasolgrill Jabo Svart 8 kW 40x40cm
- Kraftfull 8 kW effekt
- Stor grillyta på 40x40 cm
- Tillverkad i hållbar metall
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 201501701 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 145,4 cm |
| Vikt | 8,8 kg |
| Bredd | 40,7 cm |
| Material | Metall |
| Djup | 40,7 cm |
| Montering | Ja |
| Produkttyp | Gasolgrill |
| Höjd | 320 mm |
| Effekt/prestanda | 8 kW |
| Grillyta | 40x40 cm |
| Max Tryck | 30 bar |
| Sidobrännare | Nej |
| Antal Brännare | 2 |
| EAN-nr | 8718469900725 |
