







Basmodul MyoutdoorkitchenNordic Line 120 cm
5 945 kr6 995 kr
Spara 15 %
Kampanj
56 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Gör ditt utekök till mittpunkten för sommarens alla festligheter! Med en barmodul så kan du smidigt servera gästerna mat och dryck direkt från uteköket. Dessutom får du en rymligare yta att både tillaga och bereda mat på - ett självklart val för er som tycker om att laga mat tillsammans!
Barbordet är 120 cm brett och kan placeras bredvid grillen eller användas som fristående köksö. Kombinera barbänken tillsammans med valfria moduler och funktioner från Nordic Line-serien för att skapa kreativa helhetslösningar och funktionella arbetsstationer utomhus.
Produktspecifikationer
- Barbänk som gör det smidigt att servera gäster både mat och dryck direkt från uteköket
- Stilren svart design
- Tillverkad av rostfritt stål - 201 SS
- Bygg ett flexibelt modulkök anpassat efter eget behov
- Utmärkt att använda som sidobord eller köksö
- Modulen är enkel att placera
- Justerbara fötter
- Kan kombineras med valfria moduler och tillbehör ur serien Nordic Line
- Mått (Bredd x Höjd x Djup): 120 x 95 x 60 cm
Produktspecifikationer
- Barbänk som gör det smidigt att servera gäster både mat och dryck direkt från uteköket
- Stilren svart design
- Tillverkad av rostfritt stål - 201 SS
- Bygg ett flexibelt modulkök anpassat efter eget behov
- Utmärkt att använda som sidobord eller köksö
- Modulen är enkel att placera
- Justerbara fötter
- Kan kombineras med valfria moduler och tillbehör ur serien Nordic Line
- Mått (Bredd x Höjd x Djup): 120 x 95 x 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Myoutdoorkitchen |
|---|---|
| Art.Nr. | 11560 |
| Färg | Svart |
| Vikt | 19 kg |
| Bredd | 120 cm |
| Produkttyp | Modul |
| Serie | Nordic Line |
| Material | 201 SS |
| Utförande | Fristående |
| Tillverkarens Art.Nr. | 11560 |
| Djup | 60 cm |
| EAN-nr | 7330066115602 |
