Dörrmodul Napoleon BI-4216-2D
7 790 kr
7 399 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

BI-4216-2D
7 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NapoleonBeskrivning
Inbyggnadsmodul i rostfritt stål med två dörrar.
Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt drömutekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Napoleon |
| Art.Nr. | 13796NA |
| Färg | Silver |
| Typ | Modul |
| Djup | 9,2 cm |
| Höjd | 50,2 cm |
| Bredd | 108 cm |
| EAN-nr | 629162137968 |



