Dörrmodul Napoleon BI-4224-1D2DR
13 190 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

BI-4224-1D2DR
13 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Varumärke
NapoleonBeskrivning
Inbyggnadsmodul i rostfritt stål med en dörr och två lådor.
Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt drömutekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Napoleon |
| Art.Nr. | 13169NA |
| Färg | Silver |
| Typ | Modul |
| Djup | 59,7 cm |
| Höjd | 70,5 cm |
| Bredd | 114,9 cm |
| EAN-nr | 629162131690 |



