







Hörnmodul MyoutdoorkitchenClassic Line Stainless 304SS 90° Large
Rek. pris 8 995 kr
!
7 645 kr8 725 kr
Spara 12 %
Kampanj
65 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Classic Line Stainless 304SS 90° Large
7 645 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hörnmodul från Myoutdoorkitchen. Fristående hörnmodul med förvaringsskåp i 90 grader. I exklusiv och stilren finish, helt tillverkad i rostfritt stål - 304 av bästa kvalité. Drömmen om grannskapets maffigaste utekök kan enkelt förverkligas genom att bygga in en hörnmodul. Med denna stabila hörnmodul kan uteköket byggas i en 90°C vinkel, det ger en fantastisk öppen och rymlig yta för matlagning utomhus. Perfekt passform för ett hörn på din altan eller uteplats.
Varumärke
Beskrivning
Hörnmodul från Myoutdoorkitchen. Fristående hörnmodul med förvaringsskåp i 90 grader. I exklusiv och stilren finish, helt tillverkad i rostfritt stål - 304 av bästa kvalité. Drömmen om grannskapets maffigaste utekök kan enkelt förverkligas genom att bygga in en hörnmodul. Med denna stabila hörnmodul kan uteköket byggas i en 90°C vinkel, det ger en fantastisk öppen och rymlig yta för matlagning utomhus. Perfekt passform för ett hörn på din altan eller uteplats.
Otroligt användbar modul till utomhusköket, där toppen kan användas för extra arbetsyta att laga mat på. En öppningsbar dörr med plats för invändig förvaring på 2 rejäla hyllplan. Hörnmodulen passar utmärkt för dig som vill ha ett stort och lyxigt utekök på uteplatsen!
Produktspecifikation
- Rostfri och exklusiv finish
- Fristående
- 90 graders vinkel
- 304 SS stål
- Lättinstallerad
- Lyfter utseendet på ditt utekök
- Perfekt passform för exempelvis ett hörn på altanen eller uteplatsen
- Mått: (Bredd x Höjd x Djup) 80 x 85.5 x 80 cm
- Vikt: 25 kg
Produktspecifikation
- Rostfri och exklusiv finish
- Fristående
- 90 graders vinkel
- 304 SS stål
- Lättinstallerad
- Lyfter utseendet på ditt utekök
- Perfekt passform för exempelvis ett hörn på altanen eller uteplatsen
- Mått: (Bredd x Höjd x Djup) 80 x 85.5 x 80 cm
- Vikt: 25 kg
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Myoutdoorkitchen |
|---|---|
| Art.Nr. | 7640 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Vikt | 25 kg |
| Bredd | 80 cm |
| Produkttyp | Hörnmodul |
| Serie | Stainless Collection |
| Material | Rostfritt Stål |
| Montering | Fristående |
| Djup | 80 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Hjul | Ja |
| Hörn | 90 ° |
| EAN-nr | 7330066076408 |