Hylla OFYR Wood Storage 100Cortenstål
Rek. pris 19 495 kr
17 466 kr
17 400 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Cortenstål

Wood Storage 100
Cortenstål
17 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Denna robusta hylla förvandlar en vedhög till en läcker fondvägg. En överhylla med luckor för förvaring håller ordning på verktyg och andra tillbehör. Har även nu med en insats för kryddor och örter.
Varumärke
OFYRBeskrivning
Denna robusta hylla förvandlar en vedhög till en läcker fondvägg. En överhylla med luckor för förvaring håller ordning på verktyg och andra tillbehör. Har även nu med en insats för kryddor och örter.
Egenskaper
| Varumärke | OFYR |
| Art.Nr. | 3000019 |
| Färg | Cortenstål |
| Vikt | 109 kg |
| Bredd | 216 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Produkttyp | Hylla |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 3291201943945 |

