Lådmodul Napoleon BI-1816-1DR Singel
5 990 kr
5 109 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

BI-1816-1DR Singel
5 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt dröm utekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad.
Varumärke
NapoleonBeskrivning
Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt dröm utekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad.
Inbyggnadsmodul i rostfritt stål med en låda. Lådmodulen BI-1816-1DR har en mjukstängande funktion och anodiserade aluminiumhandtag. Perfekt för att lagra dina favorit Napoleon-tillbehör, kryddor och allt annat du behöver för att laga mat utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Napoleon |
| Art.Nr. | 13155NA |
| Färg | Rostfri |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 54,6 cm |
| Djup | 59,7 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Produkttyp | Lådmodul |
| EAN-nr | 629162131553 |

