Modul OFYR Storage Insert PRO Medium
Rek. pris 5 295 kr
5 192 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Storage Insert PRO Medium
5 192 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med dessa snygga träinsatser av teak delar man enkelt upp utrymmet för vedförvaring respektive plats för tillbehör och verktyg.
Varumärke
OFYRBeskrivning
Med dessa snygga träinsatser av teak delar man enkelt upp utrymmet för vedförvaring respektive plats för tillbehör och verktyg.
Egenskaper
| Varumärke | OFYR |
| Art.Nr. | 4000257 |
| Färg | Trä |
| Vikt | 11,5 kg |
| Bredd | 56,5 cm |
| Djup | 61,5 cm |
| Höjd | 63 cm |
| Typ | Modul |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 6019910571504 |
