Papperskorgmodul Napoleon BI-1824-1W
7 990 kr
7 589 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

BI-1824-1W
7 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt dröm utekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad.
Varumärke
NapoleonBeskrivning
Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt dröm utekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad.
Inbyggnadsmodul med papperskorg. Papperskorgmodulen BI-1824-1W med avfalls- och återvinningsfack samt hushållspappershållare har konstruktion i rostfritt stål, mjukstängande funktion och anodiserade aluminiumhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Napoleon |
| Art.Nr. | 13160NA |
| Färg | Rostfri |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 54,6 cm |
| Djup | 59,7 cm |
| Höjd | 70,5 cm |
| Produkttyp | Papperskorgmodul |
| EAN-nr | 629162131607 |


