Sidobrännare Napoleon BIB10IR Sizzle Zone Stor
12 900 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

BIB10IR Sizzle Zone Stor
12 900 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt dröm utekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad. Sidobrännare Sizzle Zone i 304 rostfritt stål med en effekt på 12 kW.
Varumärke
NapoleonBeskrivning
Med Napoleons inbyggnadsserie 700 skapar du ditt dröm utekök med de funktioner du önskar. Det finns en hel serie av grillar, sidobrännare, kylskåp och skåp/lådor för inbyggnad. Sidobrännare Sizzle Zone i 304 rostfritt stål med en effekt på 12 kW.
Egenskaper
Laga mat på upp till 800°C - Med Napoleons keramiska sidobrännare SIZZLE ZONE™ blir karamellisering av kött perfekt varje gång. SIZZLE ZONE™ är även idealisk för att woka, koka och steka.
Säker tändning - Napoleon´s JETFIRE™ är en teknik som ger snabb och säker tändning varje gång.
SAFETY GLOW™ - Bakgrundsbelysta vred, där röd färg visar att en brännare är igång.
Laga mat på upp till 800°C - Med Napoleons keramiska sidobrännare SIZZLE ZONE™ blir karamellisering av kött perfekt varje gång. SIZZLE ZONE™ är även idealisk för att woka, koka och steka.
Säker tändning - Napoleon´s JETFIRE™ är en teknik som ger snabb och säker tändning varje gång.
SAFETY GLOW™ - Bakgrundsbelysta vred, där röd färg visar att en brännare är igång.
Egenskaper
| Varumärke | Napoleon |
| Art.Nr. | 13851NA |
| Färg | Rostfri |
| Typ | Sidobrännare |
| Material | Rostfritt Stål |
| Grillyta | 44,5x45,7 cm |
| Djup | 63 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Vikt | 4 kg |
| Effekt | 10 kW |
| Effekt/prestanda | 10 kW |
| Antal Brännare | 2 |
| EAN-nr | 629162138514 |





