


Dörr Jabotill Utekök Utomhus
1 recension
FRI FRAKT
fr. 935 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dörr Jabo 800x565 mm till utekök.
Samtidigt får du en praktisk förvaringsmöjlighet utan insyn. Naturligtvis kan du få dörren i samma färg som uteköket.
Jabos utekök i Horizontserien är FSC®-certifierade för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Köp till Jabos monteringssats med beslag för optimal montering.
Jabos utekök i Horizontserien är FSC®-certifierade för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Köp till Jabos monteringssats med beslag för optimal montering.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
|---|---|
| Färg | Impregnerad, Svart, Vit |
| Vikt | 8,7 kg |
| Material | Trä |
| Serie | Horizont |
| Produkttyp | Dörr |
| Träslag | Gran |
| Höjd | 565 mm |
| Längd | 800 mm |
| Bredd | 56 mm |




