
Trädgårdsbänk Jabo för Utekök 1001 Impregnerad FSC
FRI FRAKT
1 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

för Utekök 1001 Impregnerad FSC
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Rostfri bänk som är anpassad för Horizont utekök (artikelnummer 1001). Reglarna som den rostfria bänken är monterad på är tillverkade av tryckimpregnerad gran och är dessutom FSC®-certifierad för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Varumärke
JaboBeskrivning
Rostfri bänk som är anpassad för Horizont utekök (artikelnummer 1001). Reglarna som den rostfria bänken är monterad på är tillverkade av tryckimpregnerad gran och är dessutom FSC®-certifierad för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Recensioner
Martin HVerifierad köpare
för 2 år sedanTunn plåt och glest stöd av panel på undersidan; känns ostabilt. Tål nog inte särskiltt tunga laster.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 1004 |
| Färg | Trä/natur |
| Diameter | 1960 mm |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 60 cm |
| Material | Trä/Stål |
| Montering | Ja |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 920 mm |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7393290010044 |
