
Träskiva Jabo Utekök Vit FSC 600x840 mm
FRI FRAKT
545 kr
30 dagars prisgaranti

Utekök Vit FSC 600x840 mm
545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Träskiva i gran som är anpassad för Horizont utekök. Denna del använder man för att fylla det gap som uppstår mellan den rostfria bänken samt gasol/kolgrill som man har valt. Träskivan är FSC®-certifierad för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Varumärke
JaboBeskrivning
Träskiva i gran som är anpassad för Horizont utekök. Denna del använder man för att fylla det gap som uppstår mellan den rostfria bänken samt gasol/kolgrill som man har valt. Träskivan är FSC®-certifierad för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 1150 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 840 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 60 cm |
| Material | Trä |
| Montering | Ja |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 360 mm |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7393290011508 |

