Beskrivning
Åminne utekök från Hillerstorp i komplett utförande som innehåller aluminiumram, hylla, bänkskiva, diskho samt textilenskydd.
Bänkskivan är gråmelerad.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 878100 |
| Färg | Grå/Ljusgrå |
| Produkttyp | Utekök komplett |
| Material | Aluminium |
| Serie | Åminne |
| Längd | 1200 mm |
| Höjd | 1410 mm |
| Djup | 600 mm |
| EAN-nr | 7319078781005 |






