Utekök Jabo Horizont Utan Toppdel FSC
fr.7 425 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Horizont Utan Toppdel FSC
7 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 499 kr
Varumärke
JaboBeskrivning
Utekök Horizont från Jabo. Levereras utan bänkskiva. Arbetsbänken är 915 mm hög.
Beställ den toppdel du önskar med rostfri bänk, vask eller/och grill (kol eller gasol). Jabos Horizont utekök premium är FSC®-certifierad för ett ansvarsfullt skogsbruk. Jabos målade utekök är grundmålade en gång och toppstrykt två gånger.
Recensioner
Patrik NVerifierad köpare
för 4 år sedanEnkel att följa instruktionerna vid montering. Håller precis vad som utlovades.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Typ | Utekök komplett |
| Material | Trä |
| Serie | Horizont |
| Montering | Ja |
| Bredd | 220 cm |
| Höjd | 1623 mm |
| Djup | 671 mm |
| Vikt | 124 kg |
| Bredd | 2200 mm |
| Färg | Svart, Trä, Vit |

