Utekök Jabo HorizontGrön
8 989 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön

Horizont
Grön
8 989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utekök Jabo Horizont är ett praktiskt utekök i samma stil som skärmarna Horizont från Jabo. Detta utekök har en rostfri bänkskiva som är 80 cm bred och stora avställningsytor. Arbetsbänken är 915 mm hög.
Varumärke
JaboBeskrivning
Utekök Jabo Horizont är ett praktiskt utekök i samma stil som skärmarna Horizont från Jabo. Detta utekök har en rostfri bänkskiva som är 80 cm bred och stora avställningsytor. Arbetsbänken är 915 mm hög.
Utekökets mått är 220x162x67 cm.
Horizontserien passar utmärkt till både sommarstugan såväl som den modernare villan. Jabos utekök i Horizontserien är FSC®-certifierade för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Horizontserien passar utmärkt till både sommarstugan såväl som den modernare villan. Jabos utekök i Horizontserien är FSC®-certifierade för ett ansvarsfullt skogsbruk.
Recensioner
Magnus SVerifierad köpare
för 1 år sedanHög kvalitet på alla delar, mycket stabil. Lätt att montera (med skruvdragare).
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4255 |
| Färg | Grön |
| Vikt | 75 kg |
| Djup | 671 mm |
| Höjd | 1623 mm |
| Bredd | 2200 mm |
| Produkttyp | Utekök komplett |
| Serie | Horizont |
| Material | Trä |
| Certifiering | FSC Mix |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7393290042557 |
