
Utekök/arbetsbänk HillerstorpÅminne
fr.6 499 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Åminne arbetsbänk från Hillerstorp i komplett utförande som innehåller aluminiumram, hylla och bänkskiva.
Vem vill inte laga mat under bar himmel? Sommarens måste och festens självklara medelpunkt är uteköket! En stilren arbetsbänk i grå aluminium, grå hylla samt gråmelerad bänkskiva.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Färg | Grå, Vit |
| Produkttyp | Arbetsbänk |
| Material | Aluminium |
| Kollektion | Days |
| Serie | Åminne |
| Längd | 1200 mm |
| Höjd | 1410 mm |
| Djup | 600 mm |


