





Utekök Venture HomeAtlantis KomplettSvart/Grå
4 879 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart/Grå
Beskrivning
Atlantis komplett utekök med tre stycken delar som går att modulera hur du vill ha ditt kök. Inkluderat i köket är en diskho till ena mittdelen. Kökets skiva är i granit och stommen i aluminium.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR807 |
| Färg | Svart/Grå |
| Höjd | 1270 mm |
| Bredd | 1800 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Produkttyp | Utekök komplett |
| Serie | Atlantis |
| Material | Aluminium/Sten |
| Montering | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |


