

















Bastu PalmakoSanna 4,4 m2
fr.40 898 krfr.45 442 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sanna bastutak är försedda med 30 mm isolering och täckta med 16 mm träpanel. Bastubänkarna är gjorda av asp som har låg värmeledningsförmåga och inte släpper ut harts. Bänkarna på två nivåer som låter varje person välja den optimala temperaturnivån. Den mysiga sittbänken utanför erbjuder en trevlig plats där du kan svalka dig efter sessionen i bastun och ta en kort paus samtidigt som Louvre-panelen ger avskildhet. Sanna bastur har dörrar och fönster av hög kvalitet. Den delvis inglasade ytterdörren och fönstret har ett 4-9-4 mm dubbelt härdat glas, vilket släpper in naturligt ljus och låter njuta av utsikten inifrån och ut.
Varumärke
Beskrivning
Sanna bastutak är försedda med 30 mm isolering och täckta med 16 mm träpanel. Bastubänkarna är gjorda av asp som har låg värmeledningsförmåga och inte släpper ut harts. Bänkarna på två nivåer som låter varje person välja den optimala temperaturnivån. Den mysiga sittbänken utanför erbjuder en trevlig plats där du kan svalka dig efter sessionen i bastun och ta en kort paus samtidigt som Louvre-panelen ger avskildhet. Sanna bastur har dörrar och fönster av hög kvalitet. Den delvis inglasade ytterdörren och fönstret har ett 4-9-4 mm dubbelt härdat glas, vilket släpper in naturligt ljus och låter njuta av utsikten inifrån och ut.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Material | Trä |
| Utförande | Byggsats |
| Produkttyp | Bastustuga |
| Takdesign | Pulpettak |
| Serie | Sanna |
| Träslag | Gran |
| Area | 4,4 m² |
| Höjd | 2490 mm |
| Längd | 2300 mm |
| Bredd | 2300 mm |
| Färg | Ljusgrå/Antracit, Ljusgrå/Vit, Mörkgrå/Antracit, Mörkgrå/Vit, Obehandlad |




