







Carport Canopia by PalramVerona 5000
19 862 kr25 699 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Verona 5000
19 862 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tidlös och vacker designverona 5000 carport kombinerar tidlös design med hållbarhet, vilket gör den passande för alla väderförhållanden. använd den som carport eller som en skyddad utomhussittplats.
information
- konstruktion som tål hårda slag och hagel
- supertätt taksystem förhindrar sprickor under temperaturförändringar
- skyddar mot snö, regn, och skadliga uv-strålar
skydd och underhåll
carporten har 100 % uv-skydd och kräver minimalt underhåll, vilket underlättar rengöringen.
gör-det-själv-montering
med en enkel steg-för-steg-manual kan två personer enkelt montera carporten själva.
fakta
- mått: l: 504 cm x d: 299 cm x h: 217 cm
- total area: 15,1 m²
- 10 års garanti
specifikationer
- omkrets cm: 489 cm
- nettovikt i kg: 95.5 kg
- färg: antracit
- material: polycarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 218 cm
- produktbredd cm: 500 cm
- produktdjup cm: 295.5 cm
- konstruktion som tål hårda slag och hagel
- supertätt taksystem förhindrar sprickor under temperaturförändringar
- skyddar mot snö, regn, och skadliga uv-strålar
skydd och underhåll
carporten har 100 % uv-skydd och kräver minimalt underhåll, vilket underlättar rengöringen.
gör-det-själv-montering
med en enkel steg-för-steg-manual kan två personer enkelt montera carporten själva.
fakta
- mått: l: 504 cm x d: 299 cm x h: 217 cm
- total area: 15,1 m²
- 10 års garanti
specifikationer
- omkrets cm: 489 cm
- nettovikt i kg: 95.5 kg
- färg: antracit
- material: polycarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 218 cm
- produktbredd cm: 500 cm
- produktdjup cm: 295.5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
|---|---|
| Art.Nr. | HF540-044 |
| Färg | Grå |
| Material | Polycarbonat, aluminium & stål |
| Produkttyp | Enkel carport |
| Höjd | 218 cm |
| Längd | 295,5 cm |
| Max Snölast | 100 kg/m² |
| Tjocklek | 295,5 cm |
| Vikt | 95,5 kg |
| Bredd | 500 cm |
| EAN-nr | 7290108139051 |

