









Förråd Palmako5,8 m2 tillbehör till Carport KarlObehandlad
12 391 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
Beskrivning
Förråd på 5,8 m2 som passar till carport Karl 23,1 m2. Tillverkat av 19 mm tjocka panelbrädor. Monteringssats ingår.
BM719
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102781 |
| Färg | Obehandlat trä |
| Area | 6,2 m2 |
| Höjd | 2010 mm |
| Längd | 1960 mm |
| Bredd | 3150 mm |
| Material | Trä |
| Takdesign | Platt tak |
| EAN-nr | 4743142005989 |
