Förråd gop Darwin 7 kvm
fr.7 219 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förråd gop Darwin 7 kvm är ett underhållsfritt och funktionellt förråd tillverkat av galvaniserat stål för smart och effektiv förvaring i din trädgård.
Varumärke
gopBeskrivning
Förråd gop Darwin 7 kvm är ett underhållsfritt och funktionellt förråd tillverkat av galvaniserat stål för smart och effektiv förvaring i din trädgård.
Detta är ett förråd som är anpassat för vårt nordiska klimat, tål snölast på upp till 100 kg/m2 med god ventilation och kan därför användas året runt. Förrådet är mycket enkelt att montera. Du får plats för både redskap och annat så som t.ex. cyklar, verktyg och utemöbler. Både profiler, väggar och tak är lackade med fem lager slitstark färg vilket gör att du inte behöver oroa dig för vare sig rost eller skrapmärken. Den robusta konstruktionen av högkvalitativt galvaniserat stål ger dig ett stabilt förråd som kommer att hålla i många år framöver. Dörrarna är försedda med beslag för att fästa hänglås.
Övrigt
- Öppningsmått, höjd: 169 cm
- 25 års garanti
OBS! Förrådet levereras utan golv och monteras med fördel på en plan och stabil yta eller gjuten betonggrund.
Övrigt
- Öppningsmått, höjd: 169 cm
- 25 års garanti
OBS! Förrådet levereras utan golv och monteras med fördel på en plan och stabil yta eller gjuten betonggrund.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Höjd | 2020 mm |
| Längd | 2370 mm |
| Material | Galvaniserad, lackerad stål |
| Max Snölast | 100 kg/m² |
| Takdesign | Sadeltak |
| Produkttyp | Förråd |
| Vikt | 107 kg |
| Bredd | 2950 mm |
| Takstorlek | 3,07 x 2,47 m |
| Färg | Antracit, Nickel |
