Förråd GOP Titan 660 Antracit/Grå
16 495 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förråd GOP Titan 660 Antracit/Grå är en stabil förrådsbod av högsta kvalitet med gott om plats för t ex. trädgårdsredskap, grill, gräsklippare, verktyg och cyklar. Tillverkad av galvaniserat stål med slitstark och tålig ytbehandling i åtta unika lager som ger upp till 25 års garanti mot rost. Förrådet är enkelt att montera och konstruerat för att bultas fast i marken för att ge dig en säker plats för förvaring.
Varumärke
gopBeskrivning
Förråd GOP Titan 660 Antracit/Grå är en stabil förrådsbod av högsta kvalitet med gott om plats för t ex. trädgårdsredskap, grill, gräsklippare, verktyg och cyklar. Tillverkad av galvaniserat stål med slitstark och tålig ytbehandling i åtta unika lager som ger upp till 25 års garanti mot rost. Förrådet är enkelt att montera och konstruerat för att bultas fast i marken för att ge dig en säker plats för förvaring.
Öppnas med handtag och nyckel.
25 års korrosionsgaranti
25 års korrosionsgaranti
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU70002000 |
| Färg | Antracit/Grå |
| Utförande | Byggelement |
| Höjd | 2100 mm |
| Längd | 1900 mm |
| Material | Galvaniserad, lackerad stål |
| Produkttyp | Förråd |
| Vikt | 148 kg |
| Bredd | 1900 mm |
| Altan | Nej |


