Förråd Palmako Leif 6,3 m2
fr.14 695 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Leif 6,3 m2
14 695 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Leif är en praktisk förråd med utbyggnad för förvaring av trädgårdsredskap, gräsklippare, trädgårdsdynor etc. Förrådet är tillverkat av prefabricerade väggelement och är enkelt att montera. Dubbeldörrar på framsidan gör det enkelt att ta in större föremål som trädgårdsmaskiner och trädgårdsmöbler. Praktisk sidobyggnad för förvaring av t.ex. ved, cyklar etc. Levereras som byggsats inklusive golv och alla infästningar.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Leif är en praktisk förråd med utbyggnad för förvaring av trädgårdsredskap, gräsklippare, trädgårdsdynor etc. Förrådet är tillverkat av prefabricerade väggelement och är enkelt att montera. Dubbeldörrar på framsidan gör det enkelt att ta in större föremål som trädgårdsmaskiner och trädgårdsmöbler. Praktisk sidobyggnad för förvaring av t.ex. ved, cyklar etc. Levereras som byggsats inklusive golv och alla infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Utförande | Timrad |
| Typ | Förråd |
| Material | Trä |
| Längd | 3700 mm |
| Höjd | 2280 mm |
| Väggtjocklek | 16 mm |
| Bredd | 1700 mm |
| Takdesign | Pulpettak |
| Golvyta | 3 m2 |
| Altan | Nej |
| Area | 6,3 m2 |
| Träslag | Gran |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Impregnerad, Ljusgrå, Mörkgrå, Obehandlad |






