Förråd Palmako Vega 8,4 m2
34 828 kr
34 533 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Vega 8,4 m2
34 533 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Vega är ett förråd från Palmako av prefabricerade väggblock.
Förrådet är möjligt att isolera med 70 mm isolering i regelväggen. Levereras med stabil pardörr med limträkarmar, cylinderlås och 40 mm tjock EPS-isolering. Kraftiga djupimpregnerade grundbalkar ger huset stabilitet och en lång livslängd. Trendig finsågad utvändig panel. Tillverkad av nordisk gran med 5 års garanti.
Detta ingår
- Färdiga väggelement
- Impregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlad råspont till tak och golv
- Tak och golv av spontade brädor
- 1 st ytterdörr
- Ventilgaller
- Monteringsbeslag
OBS! Takbeläggning och invändig väggbeklädnad ingår inte i leveransen.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Detta ingår
- Färdiga väggelement
- Impregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlad råspont till tak och golv
- Tak och golv av spontade brädor
- 1 st ytterdörr
- Ventilgaller
- Monteringsbeslag
OBS! Takbeläggning och invändig väggbeklädnad ingår inte i leveransen.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101086 |
| Typ | Förråd |
| Material | Trä |
| Takdesign | Sadeltak |
| Färg | Obehandlat trä |
| Väggtjocklek | 18 mm |
| Höjd | 2670 mm |
| Längd | 2750 mm |
| Bredd | 3440 mm |
| Area | 8,4 m2 |
| EAN-nr | 4743142012024 |













