



Förrådstält gop9 m2 Grön
2 895 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Förrådstält med duk av 312 gr/m2 polyetenväv och stabilt korrosionsbeständigt ramverk.
Rymligt förrådstält på 9 m2 med gott om plats för t ex. maskiner, byggmaterial, motorcykeln eller verktyg. Att montera tältet går både snabbt och enkelt. Efter montage går det även att flytta på.
Förrådstältet har en robust och korrosionsbeständig stålram med 3,5 cm i diameter och pulverlackerad yta som förhindrar rost. Slitstark grön tältduk av UV-behandlad och vattenavvisande polyetenväv på 312 g/m2. Polyetenväven är värmebehandlad och saknar sömmar för att ge maximalt skydd mot väta. Slitstarka spännband håller duken tät mot ramverket. Tältet är möjligt att öppna på ena gaveln.
Förrådstältet har en robust och korrosionsbeständig stålram med 3,5 cm i diameter och pulverlackerad yta som förhindrar rost. Slitstark grön tältduk av UV-behandlad och vattenavvisande polyetenväv på 312 g/m2. Polyetenväven är värmebehandlad och saknar sömmar för att ge maximalt skydd mot väta. Slitstarka spännband håller duken tät mot ramverket. Tältet är möjligt att öppna på ena gaveln.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | XV12303030 |
| Färg | Grön |
| Produkttyp | Förrådstält |
| Höjd | 240 cm |
| Längd | 300 cm |
| Vikt | 41 kg |
| Bredd | 300 cm |
