Förvaringsbod gop Guardian
11 995 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stabil förrådsbod av högsta kvalitet tillverkad av galvaniserat stål med slitstark och tålig ytbehandling
Varumärke
gopBeskrivning
Stabil förrådsbod av högsta kvalitet tillverkad av galvaniserat stål med slitstark och tålig ytbehandling
Stabil förrådsbod i stilren design av högsta kvalitet med gott om plats för t ex. trädgårdsredskap, grill och verktyg. Tillverkad av galvaniserat stål med slitstark och tålig ytbehandling till 10 års garanti mot rost. konstruerad för att ge säker förvaring under lång tid.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU25002000 |
| Färg | Antracit |
| Höjd | 1865 mm |
| Längd | 1720 mm |
| Material | Galvaniserad Lackerat Stål |
| Produkttyp | Förvaringsbod |
| Vikt | 81 kg |
| Bredd | 900 mm |


