Förvaringsbod GOP Vermont Vit/Brun 11,2 m2
28 995 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust och underhållsfri förvaringsbod i brunt och vitt med gott om plats för trädgårdsredskap, verktyg eller grill och utemöbler.
Varumärke
gopBeskrivning
Robust och underhållsfri förvaringsbod i brunt och vitt med gott om plats för trädgårdsredskap, verktyg eller grill och utemöbler.
Boden har en area på 11,2 m2 och är tillverkad av UV-skyddad HD-polyeten som håller sitt utseende länge oavsett väder och vind. Starka och tåliga väggar i dubbelkonstruktion och integrerade balkar av plåt som ger stabilitet och styrka. Ett nästintill underhållsfritt förvaringsutrymme som aldrig behöver målas eller oljas. Slagtåliga och öppningsbara takfönster med behagligt luftflöde och naturligt ljusgenomsläpp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU15101500 |
| Färg | Vit/Brun |
| Utförande | Byggelement |
| Höjd | 2850 mm |
| Längd | 3350 mm |
| Material | HD Polyeten |
| Produkttyp | Förvaringsbod |
| Vikt | 395 kg |
| Bredd | 3350 mm |



