Förvaringsbod GOP Vermont Vit/Brun 3,3 m2
11 495 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust och underhållsfri förvaringsbod i vitt och brunt med gott om plats för trädgårdsredskap, verktyg eller grill och utemöbler.
Varumärke
gopBeskrivning
Robust och underhållsfri förvaringsbod i vitt och brunt med gott om plats för trädgårdsredskap, verktyg eller grill och utemöbler.
Boden har en area på 3,3m2 och är tillverkad av UV-skyddad HD-polyeten som håller sitt utseende länge oavsett väder och vind. Starka och tåliga väggar i dubbelkonstruktion och integrerade balkar av plåt som ger stabilitet och styrka. Ett nästintill underhållsfritt förvaringsutrymme som aldrig behöver målas eller oljas. Slagtåliga och öppningsbara takfönster med behagligt luftflöde och naturligt ljusgenomsläpp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU15001500 |
| Färg | Vit/Brun |
| Utförande | Byggelement |
| Höjd | 2350 mm |
| Längd | 2350 mm |
| Material | HD Polyeten |
| Produkttyp | Förvaringsbod |
| Vikt | 296 kg |
| Bredd | 1410 mm |


