





Kiosk PalmakoLenna 16,6 m2 Set 312Behandling: Målad vit
122 351 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
Takavvattning 1 av 2Takavvattning Palmako för Platt tak 4000 mm?2 267 kr/frp
Golv2 st Golv Palmako Bianca 28 mm Färg: Obehandlad?22 526 kr
Takavvattning 2 av 2Takavvattning Palmako för Platt tak 3000 mm?2 137 kr/frp
Underlagspapp4 RLE Underlagspapp Palmako 10m Tillbehör till Stugor & Förråd?2 616 kr
SBS4 st SBS Takpapp Palmako 8 m?7 344 kr
TakspikTakspik Palmako 1 kg?286 kr
Beskrivning
Denna rymliga kiosk med två luckor kan användas på marknader, mässor, idrottsplatser etc.
- Försäljningsluckan förvandlas till ett bord när den fälls ner
- Sidodörr med cylinderlås
- Uppfällbar försäljningslucka
Kiosken är tillverkad av kraftig limträkonstruktion, 19 mm takskiva och 28 mm väggskiva, och är lätt att montera. Tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och 19 mm takbrädor. 28 mm väggstockar.
Levereras som byggsats med alla infästningar. Taktäckning, golv och träbalksgrund ingår inte men kan köpas som tillval.
För målning av Palmako trädgårdsprodukter används högkvalitativt vattenbaserat fasadfärg, vilket säkerställer utmärkt väderbeständighet och långvarig hållbarhet i utomhusförhållanden. Alla trädetaljer är målade från alla sidor. RAL 9016.
- Vägghöjd: 210 mm
- Taköverhäng: 200 mm
- Sidodörr med cylinderlås
- Uppfällbar försäljningslucka
Kiosken är tillverkad av kraftig limträkonstruktion, 19 mm takskiva och 28 mm väggskiva, och är lätt att montera. Tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och 19 mm takbrädor. 28 mm väggstockar.
Levereras som byggsats med alla infästningar. Taktäckning, golv och träbalksgrund ingår inte men kan köpas som tillval.
För målning av Palmako trädgårdsprodukter används högkvalitativt vattenbaserat fasadfärg, vilket säkerställer utmärkt väderbeständighet och långvarig hållbarhet i utomhusförhållanden. Alla trädetaljer är målade från alla sidor. RAL 9016.
- Vägghöjd: 210 mm
- Taköverhäng: 200 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119873 |
| Utförande | Byggsats |
| Certifiering | FSC Mix 70% |
| Produkttyp | Kiosk |
| Material | Trä |
| För Taklutning | 0-15 grader |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 16,6 |
| Serie | Lenna |
| Takstorlek | 21,4 |
| Träslag | Gran |
| Färg | Vit |
| Takdesign | Pulpettak |
| Längd | 5880 mm |
| Höjd | 2450 mm |
| Bredd | 3000 mm |
| Total höjd | 245 cm |







