Tält Gop Förvaring Grön 1,4 kvm
Rek. pris 1 849 kr
1 286 kr
1 139 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Förvaring Grön 1,4 kvm
1 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
gopBeskrivning
Ett lättplacerat mindre förvaringstält som smälter in i din trädgård.
Gop smidiga förvaringstält är mindre i storleken vilket gör att den passar perfekt på balkongen, altanen eller i trädgården. Här kan du enkelt förvara trädgårdsredskap, leksaker, utemöbler, sportutrustning, ved etc. Med en konstruktion av pulverlackerat stål får du ett beständigt och stabilt förrådstält. Den slitstarka duken är av vattenavvisande och UV-behandlad polyetenväv vilket skyddar dina saker mot sol, regn, löv och smuts. Tältet är mycket enkelt att montera och kan även flyttas efter monteringen. Dörrmått: 900 x 1500 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XV12001212 |
| Produkttyp | Förrådstält |
| Material | Stål/Polyester |
| Bredd | 1200 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Vikt | 10,4 kg |
| Färg | Grön |
| EAN-nr | 677599703881 |





