Bottenram Biohort Europa 4/Neo 2B Golvram i Aluminium
Rek. pris 2 879 kr
2 595 kr
2 469 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Europa 4/Neo 2B Golvram i Aluminium
2 469 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ger stabilitet på ojämna ytor (tex. gräsmattor) även utan fundament. Jordankarna bidrar till ökad säkerhet vid stormigt väder.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Ger stabilitet på ojämna ytor (tex. gräsmattor) även utan fundament. Jordankarna bidrar till ökad säkerhet vid stormigt väder.
Denna bottenram från Biohort, tillverkad i aluminium, är en perfekt lösning för att skapa en solid och jämn bas för ditt förråd. Med en vikt på endast 9,6 kg är den lätt att hantera och installera, samtidigt som den robusta konstruktionen säkerställer långvarig hållbarhet. Dessutom är aluminiummaterialet rostbeständigt, vilket gör det till ett utmärkt val för utomhusanvändning. Oavsett om du planerar att bygga ett nytt förråd eller uppgradera ett befintligt, kommer denna bottenram att ge en stabil och pålitlig grund. Dessutom är den grå färgen en diskret och stilfull touch som smälter in i alla utemiljöer.
Fördelar: Bottenram Biohort Europa 4/Neo 2B Golvram i Aluminium
- Lättviktig men robust konstruktion
- Långvarig och rostbeständig
- Lätt att montera och installera
Fördelar: Bottenram Biohort Europa 4/Neo 2B Golvram i Aluminium
- Lättviktig men robust konstruktion
- Långvarig och rostbeständig
- Lätt att montera och installera
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 41040 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 2220 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Neo |
| Typ | Bottenram |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Vikt | 9,6 kg |
| Bredd | 2220 mm |
| EAN-nr | 9003414410404 |

