Bottenram Biohort Europa 4A
Rek. pris 3 005 kr
2 574 kr
2 469 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Europa 4A
2 469 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bottenram Biohort Europa 4A ger stabilitet på ojämna ytor , t.ex. gräsmattor, även utan fundament. Jordankarna bidrar till ökad säkerhet vid stormigt väder.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Bottenram Biohort Europa 4A ger stabilitet på ojämna ytor , t.ex. gräsmattor, även utan fundament. Jordankarna bidrar till ökad säkerhet vid stormigt väder.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 41090 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 2940 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Bottenram |
| Vikt | 9,5 kg |
| Bredd | 1500 mm |
| EAN-nr | 9003414410909 |

