SmartBase Biohort Neo 2B/Europa 4
Rek. pris 20 554 kr
16 749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Neo 2B/Europa 4
16 749 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Det perfekta golvet för solid mark (betong eller stenlagda ytor). Perfekt för byggande på ojämna ytor och sluttningar med en lutning upp till 40 mm.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Det perfekta golvet för solid mark (betong eller stenlagda ytor). Perfekt för byggande på ojämna ytor och sluttningar med en lutning upp till 40 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 43918 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 180 mm |
| Längd | 2220 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Neo |
| Typ | Markskruvsfundament |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Vikt | 80 kg |
| Bredd | 2220 mm |
| Area | 4,92 m2 |
| EAN-nr | 9003414439184 |


