Stålgolv gop Storeguard
Rek. pris 2 299 kr
1 960 kr
1 329 krSpara 32 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Storeguard
1 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
gopBeskrivning
Stålgolv GOP Storeguard är ett stabilt golv av galvanisert stål till förvaringsbox Storeguard.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU20009000 |
| Längd | 1800 mm |
| Material | Galvaniserad, lackerad stål |
| Produkttyp | Golv |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 840 mm |
| EAN-nr | 5060031210859 |

