
Bakvägg BiohortWoodstock 150
fr.1 799 krfr.2 175 kr
Från 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bakvägg Biohort Woodstock 150 passar till vedförråd Woodstock och är tillverkad av galvaniserad, polyamidemaljerad stålplåt.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Material | Stål |
| Produkttyp | Bakvägg |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Höjd | 1965 mm |
| Längd | 1455 mm |
| Vikt | 12,5 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Bredd | 10 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |



