
Bakvägg BiohortWoodstock 230
fr.2 495 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bakvägg Biohort Woodstock 230 passar till vedförråd Woodstock och är tillverkad av galvaniserad, polyamidemaljerad stålplåt.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Material | Stål |
| Produkttyp | Bakvägg |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Höjd | 1965 mm |
| Längd | 2175 mm |
| Vikt | 19,5 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Bredd | 10 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |



